Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne BATR są wykonane z profesjonalnych profili aluminiowych, przeznaczone do wszelkiego rodzaju instytucji publicznych, takich jak szkoły, urzędy czy budynki spółdzielcze. Każdy model jest precyzyjnie składany z najlepszej jakości materiałów aby mógł spełniać swoją wystawienniczą rolę przez długi czas.

Wszystkie gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne w naszej ofercie barwione są na kolor srebrny lub ciemnozłoty za pomocą techniki anodowania. Wewnątrz gablot znajdują się miękkie, dwuwarstwowe płyty z 10-milimetrową warstwą wypełnienia korkowego. Opcjonalnie możemy również zastosować płyty magnetyczne lub tkaninę w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu nasze produkty mogą z powodzeniem sprawdzić się jako tablice ogłoszeniowe wewnętrzne do umieszczania ważnych informacji i ogłoszeń. Każda gablota jest także wyposażona w zamek patentowy oraz niewidoczny system montażu ściennego.

Portfolio naszych produktów w tej kategorii obejmuje gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne jedno-, dwu- i trzydrzwiowe, a także modele z przesuwną szybą oraz wolnostojące gabloty na konstrukcji. Oferujemy szereg standaryzowanych wymiarów gablot wewnętrznych, ale jesteśmy w stanie też wykonać modele niestandardowe wg specyfikacji określonej przez Klienta.
Na życzenie montujemy także podświetlenie LED, bezpieczne szkło oraz zamki na wspólny klucz.