Prezentery - system OWZ

Systemy OWZ (Otwórz-Włóż-Zamknij) to aktualnie jedne z najpopularniejszych elementów wystawowych do prezentacji informacji branżowych, w tym plakatów, ulotek i wszelkiego rodzaju reklam. Zaletą tego prezenterów i tablic OWZ jest możliwość szybkiej aktualizacji eksponowanych informacji, a także ich duża mobilność. To czyni z nich idealny wybór na konferencje, publiczne prezentacje czy jako element zaplecza marketingowego w punktach sprzedaży.

W ofercie BATR znajdują się standardowe tablice wiszące naścienne, tablice wolnostojące i ścianki prezentacyjne OWZ, a także stoajki reklamowe oraz stojaki na foldery. Każdy z tych produktów wykonany jest z profesjonalnych profili aluminiowych, barwionych w procesie anodowania na kolor srebrny. Ścianki i tablice zatrzaskowe posiadają białe płyty wewnętrzne oraz folię antyrefleksyjną, a także wyprofilowane narożniki bez ostrych krawędzi.

Wszystkie systemy OWZ dostępne są w kilku standardowych wymiarach, jednak istnieje również możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na produkty o nietypowej konfiguracji.