Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Tablice ogłoszeniowe wewnętrzne

Tablice te zaprojektowane zostały z myślą o ich użytkowaniu wewnątrz budynków. Wykonane są z estetycznych, lekkich i bardzo wytrzymałych profili aluminiowych. Ich atrakcyjny wygląd i funkcjonalność sprawiają, że wewnętrzne gabloty ogłoszeniowe chętnie stosowane są w różnego rodzaju instytucjach publicznych, m.in: w szkołach, przedszkolach, urzędach czy przychodniach.

Każda wewnętrzna tablica ogłoszeniowa składana jest ręcznie z zastosowaniem precyzyjnych elementów wyposażenia i najlepszej jakości materiałów. To sprawia, że mogą one spełniać swoją rolę przez długi czas.

Gabloty wewnętrzne – wyposażenie

Wszystkie gabloty wewnętrzne barwione są na kolor srebrny lub ciemnozłoty za pomocą techniki anodowania. W środku gabloty znajdują się miękkie, dwuwarstwowe płyty z 10-milimetrową warstwą wypełnienia korkowego. Opcjonalnie możemy również zastosować płyty magnetyczne lub tkaninę w kilku wariantach kolorystycznych.

Każda gablota jest także wyposażona w zamek patentowy oraz niewidoczny system montażu ściennego. Dzięki temu nasze produkty mogą z powodzeniem sprawdzić się jako uniwersalne tablice do umieszczania ważnych informacji i ogłoszeń wewnątrz budynków, w poczekalniach, korytarzach salach szkolnych czy muzealnych.

Portfolio naszych produktów w tej kategorii obejmuje gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne jedno-, dwu- i trzydrzwiowe, a także modele z przesuwną szybą oraz wolnostojące gabloty wewnętrzne na konstrukcji.

Tablice wewnętrzne – personalizacja

Oferujemy zarówno szereg standaryzowanych wymiarów gablot przeznaczonych do wnętrza, jak i modele niestandardowe, które wykonujemy wg specyfikacji określonej przez klienta. Na życzenie wewnątrz tablic montujemy podświetlenie LED, różne kolory tła bezpieczne szkło lub zamki na wspólny klucz.