Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne BATR

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne wykonane z profesjonalnych profili aluminiowych, przeznaczone do instytucji publicznych, takich jak szkoły, urzędy czy budynki spółdzielcze. Każdy model jest precyzyjnie składany z najlepszej jakości materiałów, aby mógł spełniać swoją wystawienniczą rolę przez długi czas.

Wszystkie gabloty wewnętrzne barwione są na kolor srebrny lub ciemnozłoty za pomocą techniki anodowania. Wewnątrz gablot znajdują się miękkie, dwuwarstwowe płyty z 10-milimetrową warstwą wypełnienia korkowego. Opcjonalnie możemy również zastosować płyty magnetyczne lub tkaninę w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu nasze produkty mogą z powodzeniem sprawdzić się jako tablice ogłoszeniowe wewnętrzne do umieszczania ważnych informacji i ogłoszeń. Każda gablota jest także wyposażona w zamek patentowy oraz niewidoczny system montażu ściennego.

Portfolio naszych produktów w tej kategorii obejmuje gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne jedno-, dwu- i trzydrzwiowe, a także modele z przesuwną szybą oraz wolnostojące gabloty na konstrukcji. Oferujemy szereg standaryzowanych wymiarów gablot wewnętrznych, ale jesteśmy w stanie też wykonać modele niestandardowe wg specyfikacji określonej przez Klienta. Na życzenie montujemy także podświetlenie LED, bezpieczne szkło oraz zamki na wspólny klucz.