Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gabloty ogłoszeniowe

Tablice ogłoszeniowe

Tablice na ogłoszenia, czyli popularne gabloty ogłoszeniowe, są dobrze znanym i powszechnie stosowanym sposobem na prezentację ogłoszeń i informacji.

W ofercie BATR posiadamy rozmaite modele tablic ogłoszeniowych, które różnią się od siebie przede wszystkim przeznaczeniem. Proponujemy zarówno klasyczne tablice ogłoszeniowe wewnętrzne, przeznaczone do prezentacji komunikatów w budynku, jak i wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne.

Gabloty ogłoszeniowe – personalizacja

Każda tablica na ogłoszenia może zostać poddana personalizacji poprzez wybór materiału wewnętrznego, koloru profili, rodzaju konstrukcji oraz wzbogacenia o wyposażenie dodatkowe.

Przeważnie gabloty ogłoszeniowe należą do produktów, w których często następuje zmiana zawartości. By zabezpieczyć je przed przypadkowym uszkodzeniem, zadbaliśmy o gładkie, pozbawione ostrych krawędzi ramy oraz możliwość wyboru szkła wzmocnionego.

Gabloty na ogłoszenia posiadają możliwość zamontowania oświetlenia, które sprawia, że umieszczone wewnątrz informacje są zawsze czytelne i widoczne nawet po zmroku lub z większej odległości.

 

Funkcjonalne gabloty na ogłoszenia

Przeszklenia w gablotach ogłoszeniowych cechuje nie tylko trwałość, ale również wyjątkowa łatwość w utrzymaniu czystości i atrakcyjnego wyglądu.

Dzięki uniwersalności zastosowań, profesjonalnemu wyglądowi, elegancji i wielu wariantom wykonania, gabloty ogłoszeniowe sprawdzają się w obrębie szkół, urzędów, instytucji kulturalnych, świątyń oraz we wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest estetyczna, zabezpieczona i niejednokrotnie odporna na warunki atmosferyczne prezentacja ogłoszeń. W przypadku braku możliwości zamontowania gabloty na ścianie, zapewniamy również gabloty na konstrukcji wolnostojącej.

Gabloty ogłoszeniowe – przykładowe realizacje