Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gabloty ogłoszeniowe BATR

Gabloty ogłoszeniowe są popularnym i bardzo praktycznym sposobem prezentacji informacji. W ofercie posiadamy rozmaite modele, które różnią się od siebie przede wszystkim przeznaczeniem. Proponujemy zarówno klasyczne gabloty do prezentacji komunikatów wewnątrz budynków, jak i wytrzymałe na warunki atmosferyczne gabloty informacyjne do zastosowania zewnętrznego. Każda z nich może zostać poddana personalizacji poprzez wybór materiału wewnętrznego, koloru profili, rodzaju konstrukcji oraz wzbogacenia o wyposażenie dodatkowe.

Zwykle gabloty ogłoszeniowe należą do grupy produktów, w których często następuje zmiana zawartości. By zabezpieczyć je przed przypadkowym uszkodzeniem, zadbaliśmy o gładkie, pozbawione ostrych krawędzi ramy oraz możliwość wyboru szkła wzmocnionego. Przeszklenia w gablotach są nie tylko trwałe, ale też wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Możliwość zamontowania oświetlenia sprawia zaś, że umieszczone wewnątrz informacje są zawsze czytelne i widoczne nawet z większej odległości.

Dzięki uniwersalności, elegancji i wielu wariantom wykonania, gabloty ogłoszeniowe sprawdzają się w obrębie szkół, urzędów, instytucji kulturalnych, świątyń oraz we wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest estetyczna, zabezpieczona – i niejednokrotnie odporna na warunki atmosferyczne – prezentacja ogłoszeń. W przypadku braku możliwości zamontowania gabloty na ścianie, przygotowaliśmy także modele oparte o konstrukcję wolnostojącą.