Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Tablice ogłoszeniowe zewnętrzne

 

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne zostały opracowane specjalnie z myślą o prezentowaniu informacji na elewacjach zewnętrznych budynków i otwartych przestrzeniach, czego rezultatem jest wzmocniona konstrukcja oparta na profilach aluminiowych w naszym autorskim systemie BATR.

Do wyboru oferujemy dwie wersje kolorystyczne profili – ciemnozłotą i srebrną. Barwa uzyskiwana jest w procesie anodowania, co gwarantuje trwałość koloru i odporność na działanie warunków zewnętrznych. Dodatkowo zastosowane narożniki polimerowe pozbawione są ostrych krawędzi, dzięki czemu w pełni odpowiadają normom bezpieczeństwa.

Gabloty zewnętrzne BATR PRO wyposażone są w solidną płytę magnetyczną z kompletem magnesów. Dzięki trwałości tego rozwiązania nasze produkty mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako trwałe i funkcjonalne tablice ogłoszeniowe w nawet najbardziej wymagających warunkach. Dla zabezpieczenia umieszczanych treści gabloty zewnętrzne posiadają solidne zamki oraz mocne zawiasy. Ponadto na życzenie klienta montujemy także podświetlenie LED oraz szkło bezpieczne, które w przypadku zbicia, nie powoduje zagrożenia dla osób znajdujących się w pobliżu.

Gabloty zewnętrzne – rodzaje

W tej kategorii oferujemy gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne jednodrzwiowe, dwudrzwiowe,tablice zewnętrzne trzydrzwiowe, a także modele oparte konstrukcji wolnostojącej. Do wyboru mamy kilka standaryzowanych wymiarów gablot, ale oferujemy także możliwość zamówienia modelu o niestandardowej specyfikacji.