Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne BATR

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne zostały opracowane specjalnie z myślą o prezentowaniu informacji na elewacjach zewnętrznych budynków i otwartych przestrzeniach, czego rezultatem jest wzmocniona konstrukcja oparta na profilach aluminiowych w naszym autorskim systemie BATR. Do wyboru oferujemy dwie wersje kolorystyczne profili – ciemnozłotą i srebrną. Barwa uzyskiwana jest w procesie anodowania, co gwarantuje trwałość koloru i odporność na działanie warunków zewnętrznych. Dodatkowo zastosowane narożniki polimerowe pozbawione są ostrych krawędzi, dzięki czemu w pełni odpowiadają normom bezpieczeństwa.

Nasze gabloty zewnętrzne wyposażone są w solidną płytę magnetyczną z kompletem magnesów. Dzięki trwałości tego rozwiązania nasze produkty mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako tablice ogłoszeniowe zewnętrzne do prezentowania publicznych informacji. Dla zabezpieczenia treści umieszczanych w gablocie stosowane są uniwersalne zamki i mocne zawiasy. Ponadto na życzenie Klienta montujemy także podświetlenie LED oraz szkło bezpieczne, które w przypadku zbicia, nie powoduje zagrożenia dla osób znajdujących się w pobliżu.

W tej kategorii oferujemy gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne jedno-, dwu- i trzydrzwiowe, a także modele oparte konstrukcji wolnostojącej. Do wyboru mamy kilka standaryzowanych wymiarów gablot, ale oferujemy także możliwość zamówienia modelu o niestandardowej specyfikacji.