Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gabloty nietypowe BATR

BATR to niestandardowe rozwiązania w zakresie gablot i witryn, które pozwalają m.in. na profesjonalną ekspozycję cennych przedmiotów oraz na ich systematyczną organizację.

Każda z gablot skonstruowana jest w oparciu o system profili aluminiowych, barwionych w procesie anodowania na kolor srebrny lub ciemnozłoty. Unikalna charakterystyka profili pozwala na tworzenie konstrukcji o zróżnicowanej wielkości i konfiguracji, dzięki czemu można dobrać idealną gablotę do określonego typu eksponowanej zawartości. Gablota na modele kolekcjonerskie oraz gablota na medale posiadają płytę wewnętrzną z tkaniny w jednym z 4 dostępnych kolorach. Istnieje możliwość zamontowania opcjonalnego podświetlenia systemem diod LED. Dodatkowo wszystkie prezentowane modele gablot wyposażone zostały w zamek patentowy, gwarantujący dostęp do zawartości wyłącznie uprawnionym osobom.

Tak jak w przypadku pozostałych produktów BATR umożliwiamy wybór jednego z kilku dostępnych standardowych rozmiarów gablot, a jednocześnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów, oferując możliwość indywidualnej konfiguracji zamawianej gabloty.