Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gabloty i tablice na klatki schodowe BATR

Gabloty na klatki schodowe to podstawowy element komunikacji wszelkich rozporządzeń, ogłoszeń i informacji spółdzielni lub innych instytucji dla mieszkańców. W ofercie BATR znajdują się dedykowane dla wspólnot mieszkaniowych gabloty ogłoszeniowe, które spełniają wymogi bezpieczeństwa niezbędne dla celów informacyjnych w miejscach publicznych.

Konstrukcja oparta jest na profesjonalnych profilach aluminiowych o srebrnym wykończeniu anodowym. Narożniki są wykonane z polimeru o nieostrych krawędziach dla zagwarantowania bezpieczeństwa mieszkańców. Gabloty na klatki schodowe mogą mieć nowoczesną, magnetyczną płytę wewnętrzną lub też klasyczną, dwuwarstwową płytę 10mm z wypełnieniem korkowym. Opcjonalnie można również zamówić gablotę ze szkłem bezpiecznym oraz zamkami na wspólny klucz.

W naszej ofercie dostępne są gabloty na klatki schodowe jedno- i dwuczęściowe, które występują w kilku standardowych wymiarach. Wykonujemy również zlecenia na gabloty tego typu o niestandardowych wymiarach i indywidualnej specyfikacji.