Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Tablice ogłoszeniowe na klatki schodowe

Gabloty ogłoszeniowe na klatki schodowe stanowią kluczowy element komunikacji dla mieszkańców. Spółdzielnie, ale i inne instytucje przekazują za ich pomocą ważne rozporządzenia, ogłoszenia czy informacje. Dlatego bezpieczeństwo mieszkańców i komfort użytkowania tablic na klatkach schodowych, stanowiła dla nas najwyższy priorytet.  Dlatego w ofercie BATR znajdują się specjalnie zaprojektowane gabloty ogłoszeniowe na klatki schodowe, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa – niezbędne do użytku w miejscach publicznych.

Konstrukcja takich tablic oparta jest na profesjonalnych profilach aluminiowych o srebrnym wykończeniu wykonywanym trwałą techniką anodowania, a ich narożniki wykonane są z polimeru o nieostrych krawędziach, co oprócz estetyki zapewnia również bezpieczeństwo samym mieszkańcom.

 

Gabloty ogłoszeniowe na klatki schodowe – personalizacja

Oferujemy jedno i dwuczęściowe gabloty ogłoszeniowe przeznaczone na klatki schodowe, które występują w kilku standardowych wymiarach. Istnieje jednak możliwość wykonania gablot o niestandardowych wymiarach i indywidualnej specyfikacji, dostosowanej do unikalnych potrzeb. Wszystkie tablice na klatki schodowe mogą być wyposażone w nowoczesną, magnetyczną płytę wewnętrzną lub tradycyjną, dwuwarstwową płytę korkową o grubości 10 mm. Dodatkowo, można zamówić tablice ze szkłem bezpiecznym oraz zamkami na wspólny klucz.