Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Tablice ogłoszeniowe BATR

Mimo swojej prostoty tablice ogłoszeniowe pełnią kluczową rolę informacyjną w urzędach, szkołach i innych instytucjach publicznych. Z tego względu proponujemy wysokiej klasy tablice osadzone na aluminiowych profilach, dostępnych w wariantach kolorystycznych: ciemnozłotym i srebrnym. System konstrukcyjny ramy umożliwia wykonanie tablic o dużych rozmiarach i niestandardowych konfiguracjach.

Do wyboru oferujemy tablice informacyjne o płycie wewnętrznej korkowej, magnetycznej lub materiałowej. Nadzwyczaj prosty w obsłudze system montażowy jest niewidoczny po umieszczeniu tablicy na ścianie. Dodatkowo plastikowe narożniki tablic są wyprofilowane tak, aby uniknąć ostrych krawędzi i zagwarantować bezpieczeństwo użytkowania. W komplecie znajdują się także części montażowe.

Tablice na ogłoszenia dostępne są w kilku standardowych wymiarach, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom indywidualnych Klientów oferujemy możliwość zamówienia tablicy o nietypowych rozmiarach. Każda sztuka jest odpowiednio zabezpieczona dla potrzeb transportu oraz wysyłana przesyłką z ubezpieczeniem.