Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Witryny szklane

Witryny szklane BATR

Witryny szklane to nowoczesny sposób na zabezpieczenie i prezentację różnego typu przedmiotów i towarów. Ze względu na uniwersalną estetykę i mnogość wariantów wykończenia, sprawdzają się w placówkach oświaty, instytucjach kulturalnych, punktach handlowo-usługowych i innych miejscach, wymagających funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań ekspozycyjnych.

Proponujemy szeroki wybór gotowych produktów, a także witryny szklane na zamówienie – wykonywane na wymiar, w wybranych konfiguracjach. W zależności od potrzeb, każda witryna szklana może zostać wzbogacona o oświetlenie, zamknięcie na klucz, półki oraz różne warianty kolorystyczne profili i oklein.

W naszej ofercie widnieją witryny szklane o różnym przeznaczeniu, zarówno do powieszenia na ścianie, jak i wolnostojące. To produkty wyjątkowo uniwersalne, które sprawdzą się w niemal każdym miejscu. W przypadku prezentacji przedmiotów wartościowych lub docelowej instalacji zabudowy w miejscu mocno uczęszczanym przez przechodniów, rekomendujemy wybór atestowanego szkła hartownego, o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Z kolei w przypadku częstej zmiany aranżacji, zalecamy rozważenie zrezygnowania z nóżek, na rzecz kółek umożliwiających swobodne przemeblowywanie – także bez opróżniania zawartości witryny.