Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Witryny szklane

Witryny szklane różnego przeznaczenia

Witryny szklane, dzięki swojej funkcjonalności i możliwości personalizacji, mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie w nowoczesny i atrakcyjny sposób chcemy zabezpieczyć i zaprezentować różnego rodzaju eksponaty, pamiątki lub towary. Oferujemy witryny wiszące i stojące, które dzięki estetyce i licznym wariantom wykończenia sprawdzają się w placówkach oświatowych, instytucjach kulturalnych, punktach handlowo-usługowych i innych miejscach wymagających eleganckich rozwiązań ekspozycyjnych.

 

Witryny stojące BATR

Witryny wolnostojące z kolekcji BATR to bogata linia modeli przeznaczonych do profesjonalnej ekspozycji przedmiotów i produktów m.in. w pomieszczeniach muzealnych, urzędach, firmach prywatnych, szkołach czy klubach sportowych.

Wyrafinowane wzornictwo tych witryn to zasługa połączenia szkła o wysokiej przejrzystości i szkieletu z profili aluminiowych, barwionych metodą anodowania na kolor srebrny lub złoty. Witryny stojące BATR wyróżniają się bardzo stabilną konstrukcją, uzyskaną dzięki unikalnemu systemowi produkcji profili, umożliwiającemu budowę witryn w różnych konfiguracjach gabarytowych.

Standardowe cechy witryn stojących to wbudowany zamek patentowy, regulowane nóżki oraz półki z systemem regulacji wysokości. Wszystkie elementy meblowe powlekane są okleiną drewnopodobną, której kolor można dobrać z szerokiej palety dostępnych barw.

 

Warianty witryn stojących

W ofercie BATR proponujemy witryny jedno i dwudrzwiowe oraz narożne, dostępne w różnych wymiarach i konfiguracjach. Witryny jednodrzwiowe są smukłe i eleganckie, a witryny dwudrzwiowe oferują większą przestrzeń ekspozycyjną. Witryny narożne idealnie wpasowują się w miejsca o ograniczonych możliwościach aranżacyjnych, pozwalając na efektywne zagospodarowanie przestrzeni.

Dodatkowo każda witryna może być wyposażona w opcjonalne oświetlenie pionowe lub sufitowe, bezpieczne szkło lub zamki na wspólny klucz. Oferujemy również możliwość wykonania witryn o indywidualnych rozmiarach i konfiguracji na zamówienie.

 

Witryny stojące poziome

W naszym portfolio znajdują się witryny stojące poziome, osadzone na postumencie, nogach meblowych lub aluminiowych nóżkach, a także wysokie witryny postumentowe do prezentacji większych eksponatów. Każda witryna stojąca wyposażona jest w zamek patentowy dla zabezpieczenia zawartości oraz ukryte w postumencie nóżki o regulowanej wysokości. W standardzie witryny stojące poziome otwierane są za pomocą oszklonych drzwi przesuwnych. Na specjalne życzenie możemy także zastosować szkło bezpieczne, dodatkowe podświetlenie lub zamki na wspólny klucz.

Witryny stojące poziome to idealne rozwiązanie dla branży jubilerskiej, muzeum, szkół i instytucji publicznych, w których ekspozycja przedmiotów świadczy o prestiżu i profesjonalnym wizerunku. Dla zagwarantowania bezpieczeństwa przechowywanym przedmiotom zastosowaliśmy szkielet z profili aluminiowych wysokiej jakości, które dodatkowo koloryzowane jest na srebrno lub ciemnozłoto w technice anodowania. Wewnątrz witryn znajduje się płyta wewnętrzna w okleinie drewnopodobnej, która dostępna jest w obszerne ofercie wariantów kolorystycznych. Dostępne są także płyty obite aksamitem.

 

Witryny szklane wykonane na wymiar

W ofercie BATR znajdują się również witryny szklane przygotowywane na zamówienie, w określonych konfiguracjach lub na wymiar. W zależności od potrzeb, każdy produkt może być wzbogacony o oświetlenie, zamknięcie na klucz, półki oraz różne warianty kolorystyczne profili i oklein. W przypadku prezentacji przedmiotów wartościowych lub instalacji w miejscach uczęszczanych przez przechodniów, rekomendujemy wybór atestowanego szkła hartowanego o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Dla częstej zmiany aranżacji zalecamy wybór kółek zamiast nóżek, umożliwiających swobodne przemeblowywanie bez opróżniania zawartości.