Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Witryny na manekiny BATR

Manekiny wystawowe to kluczowe wyposażenie sklepów odzieżowych, które odpowiednio wyeksponowane mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Specjalnie do tego celu zostały zaprojektowane witryny na manekiny BATR, dzięki którym ich ekspozycja może zyskać wyjątkową oprawę.

Szkielet witryn wystawowych tego typu stanowi unikalny system profili aluminiowych, który można elastycznie skonfigurować do manekinów o określonych wymiarach. Atutem tego rozwiązania jest również wykończenie aluminium w technologii anodowania na kolor srebrny lub ciemnozłoty. Elementy wykonane z płyty meblowej można dostosować kolorystycznie do indywidualnych wymagań dzięki obszernej palecie dostępnych barw okleiny. Ponadto opcjonalne oświetlenie sufitowe lub sufitowo-podłogowe uwydatni walory wizualne prezentowanej na manekinie odzieży, nadając ekspozycji wyrafinowanej stylistyki.

Kategoria obejmuje gabloty na manekiny z drzwiami pojedynczymi lub podwójnymi. Oferta zawiera standardowy wymiar zgodny z większością rozmiarów manekinów, jednak specjalizujemy się także w wykonywaniu niestandardowych zamówień na witryny dla manekinów o nietypowych gabarytach.