Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Witryny stojące szklane to bogata kategoria modeli przeznaczonych do profesjonalnej ekspozycji przedmiotów i produktów w pomieszczeniach muzealnych, urzędach, firmach prywatnych oraz szkołach i uniwersytetach.

Wyrafinowane wzornictwo witryn stojących to zasługa połączenia szkła o wysokiej przejrzystości i szkieletu z profili aluminiowych, barwionych metodą anodowania na kolor srebrny lub złoty. Unikalny system produkcji profili umożliwia budowę stabilnych witryn w różnych konfiguracjach gabarytowych.
W standardzie witryny stojące posiadają wbudowany zamek patentowy, nóżki regulowane oraz półki z systemem regulacji wysokości. Dodatkowo wszystkie elementy meblowe powlekane są okleiną drewnopodobną, której kolor można dobrać z szerokiej palety dostępnych barw.

Kategoria obejmuje obszerny asortyment, w którym znajdziemy witryny szklane stojące jedno- i dwudrzwiowe oraz narożne w wariantach osadzeń na cokole oraz szafkach pojedynczych lub z szufladami. Dodatkowo do każdej witryny jesteśmy w stanie opcjonalnie zamontować oświetlenie pionowe lub sufitowe, bezpieczne szkło oraz zamki na wspólny klucz.Tak jak w przypadku innych produktów do wyboru oferujemy kilka standardowych wymiarów, jednak wykonamy także każde zlecenie na witryny stojące szklane o indywidualnych lub nietypowych rozmiarach.