Obsługa klienta
Pn-Pt 8:00-16:00

Gablota wisząca jako stylowa ekspozycja

Gabloty szklane świetnie łączą praktyczne wykorzystanie przestrzeni z estetyczną ekspozycją znajdujących się wewnątrz przedmiotów. Gablota szklana wisząca sprawdzi się w wielu miejscach, m.in. w biurach, wszelkich budynkach użytku publicznego (szkołach, urzędach, galeriach) czy różnego rodzaju salonach. Jest to doskonałe rozwiązanie, szczególnie, gdy mamy do czynienia z ograniczonym metrażem pomieszczenia, a zależy nam na utrzymaniu eleganckiej aranżacji.

Eleganckie i nowoczesne gabloty szklane w ofercie BATR

Oferowane przez nas witryny wiszące szklane prezentują najwyższy poziom wykonania. Nasze produkty są wykonane z wysokiej klasy aluminium oraz szkła i występują w trzech wariantach: gablota szklana na ścianę jednodrzwiowa; witryna szklana wisząca dwudrzwiowa oraz witryna do powieszenia z przesuwanymi drzwiami. Wszystkie powyższe modele są dostępne w wielu rozmiarach i można wybrać kolor aluminiowego szkieletu: srebrny, ciemnozłoty, grafitowy. Wersja standard wyposażona jest w bezpieczny zamek patentowy i półki, których wysokość jest regulowana według potrzeb. Opcją dodatkową są szkło tzw. bezpieczne, hartowane i ledowe oświetlenie liniowe. Jako producent gablot szklanych z wieloletnim doświadczeniem realizujemy zamówienia niestandardowe. Dotyczy to wymiarów, układu oraz liczby półek.

Oszklona witryna do powieszenia

Kiedy chcemy wyeksponować ważne i wartościowe przedmioty, wybór szklanej gabloty jest idealnym wyjściem. Zapewnia ona nie tylko ochronę przed kurzem, wilgocią i uszkodzeniami, ale także pozwala na pełne ukazanie umieszczonych w niej obiektów. W takich wiszących gablotach można prezentować kolekcje porcelany, kryształów, figurki, rzeźby, a nawet pamiątki rodzinne. Jednym słowem wszystko, co chcemy chronić i jednocześnie podziwiać, tudzież wyróżnić.
Na uczelniach nasze gabloty zewnętrzne są przeznaczone do wstawienia nagród, trofeów sportowych i dyplomów. W biurowcach mogą służyć do eksponowania produktów firmowych, prototypów, modeli, a także literatury branżowej. To nie tylko zwiększa ich widoczność, ale również buduje wizerunek profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. W salonach sprzedaży gablota wisząca przyciągnie wzrok klientów na modele ekskluzywne i designerskie towary.